Reference

ms

Markéta Svobodová

Senior manažerka

S Alešem spolupracuju už cca 4 roky. Poslední rok a půl velmi intenzivně vč. mého týmu.

Vypíchla bych tyto výhody, které mi spolupráce přinesla.
1. uvědomila jsem si kdo jsem, co chci a proč to chci a jaká je moje cena
2. změnila jsem přístup sama k sobě, uvědomila si svoje hodnoty a postoje
3. naučila jsem se čelit konfliktům, kterých jsem bála a díky tomu je můj život velmi úspěšný, šťastný a vyrovnaný a kariéru beru od té doby jako zábavu a potěšení, tlak je pryč
4. posunul mě i v osobním životě, což byla možná „největší dřina“ na mojí osobě
5. k Alešovi mám obrovskou důvěru, růst mojí firmy je nyní 200 % ročně a to jsem před tím stagnovala

Více to nebudu rozepisovat, protože jeho tým potřebuju hlavně pro svůj tým a sebe a ne pro ten Váš 🙂

Díky Aleši a těším se na další spolupráci a rozvoj!

1643396851126

Tereza Langeová

Senior manažerka

S Alešem spolupracujeme už nějaký ten pátek a díky naší spolupráci se mohu posouvat dál. Výstupy z komfortní zóny, zábava a upřímnost je v rámci každého sezení. Pokud bych měla doporučit nějakého kouče, tak jedině Aleše. Pomůže v byznysovém a osobním životě na profesionální úrovni. Děkuji! Těším se na další naší spolupráci.

joau

João Antunes

Full Stack Engineer

At Sounds Good Agency we had two regular mentorship sessions with Ales – one personal and a professional one.

Ales‘ input was very valuable on both so much so that I recommended him to a personal friend that also valued it immensely.

Besides the personal frameworks and advice he employs on his personal sessions – his company and previous management positions offer him skills and insights that are valuable in the professional ones as well as being an asset on the management team.

I would definitely suggest you consider using his mentorship services if you’re unsure and trying them to see if you see the same value that I did.

1623694797887

Jan Huml

Area / CTO

Jestli je někdo frajer (a to bez nadsázky), je to Aleš. Vděčím mu za změnu životních postojů (nejvíc jsem jich změnil sám k sobě), více času s rodinou a „dozrání“ v mnoha ohledech, byť je to práce tvrdá a nekonečná. Pomohl mi poznat hloubku vlastní duše, života a klidu, který je k tomu všemu nejen potřeba, ale který je současně odměnou za tvrdou práci. Hlavně když konečně pochopíte, s kým si to vlastně povídáte a dokáže „jim“ dát jméno.

Než jsem Aleše poznal, měl jsem koučink za něco zbytečného, co je jen pro neschopné lidi (sám jsem se přece dostal tak daleko, ne!). Pak jsem jej viděl poprvé na „předváděcí“ akci a řekl jsem si, že s tímhle pánem to prostě musím vyzkoušet. Nelituji! Naopak si ho velice vážím jako profesionála a člověka s nejvyšším možným levelem empatie. Mnohem více si uvědomuji, jak ŠŤASTNÝ je můj život a jak velké ŠTĚSTÍ jsem v životě měl. Bylo to tady pořád, ale neviděl jsem to. Současně si do života už nepouštím nic, co mi moje základní hodnoty narušuje.

Aleši, veliké díky za všechno! A pro vás ostatní, kteří možná nad koučinkem přemýšlíte – ten první krok je nejhorší.

milanknapec

Milan Knapec

Frontend Developer

Ales helped me understand the importance of clear and direct communication with clients, asking the right question to understand the requirements and problems I have to solve for them. Being a listener first, problem solver second saves a lot of frustration on both sides. During our sessions, I also realised that with guidance it is not that hard to break free from professional stagnation and overcome personal challenges. Thanks, Ales and talk to you soon!

eliskapomyova

Eliška Pomyjová

Architektka, urbanistka

Aleš mě koučoval něco přes rok. Díky němu jsem dokázala změnit způsob přemýšlení, vnímání sebe sama, některé návyky i prostředí, ve kterých se pohybuji. Díky němu si uvědomuji význam otevřené komunikace i vlastní hodnotu. Aleš dle mého názoru velmi zkušený a umí se přizpůsobit potřebám klienta, způsobu přemýšlení i náladě. Výzvy jsou nemalé, můžeš je nevyužít, ale to by byla škoda. Aleš ti jejich pomocí pomáhá postupnými kroky dosáhnout toho, po čem toužíš.

petrlanger

Petr Langer

Manažer obchodní skupiny

Vybral jsem si Aleše pro jeho individuální přístup k mým potřebám už od úvodního představení. Zaujal mě teorií S křivek učení, kterou mi na úvodním setkání představil. Během našich deseti hodinových rozhovorů vnášel do mých témat nehodnotící zpětnou vazbu a výborné naslouchání. Dokázal přesně pojmenovat mé emoce, které v průběhu koučovacích sezení na něj působily. To mně pomohlo si je uvědomit a převzít nad nimi kontrolu. Díky tomu jsem mnohem méně manipulovatelný svou slabostí, které jsem si nebyl vědom. Aleš mi ji pomohl pojmenovat. Po celou dobu naší spolupráce přizpůsoboval svůj přístup k mým potřebám a věděl, kdy využít zpětné vazby a kdy edukace, aby mě tak „aktivizoval“ k činnosti. O jeho výzvy k převádění uvědomění do praxe jsem si vyloženě říkal a překonávaly můj ostych k odlišnému chování, po kterém jsem toužil na začátku. Pokud se mi něco nedařilo, Aleš mi pomohl lidsky a citlivě uvědomit si, proč se tak stalo. To mi pomohlo k dalším hlubším uvědoměním o mé osobě a tím překonání překážek bránícím změně chování. Za velmi důležitý a nápomocný považuji jeho přístup k průběžné e-mailové komunikaci, kdy velmi ochotně a přesně komentoval mé pochyby nebo rozhodnutí – a to vždy v můj prospěch. Velmi si vážím jeho přístupu a přidávám, že bez mé aktivní účasti a každodenního nasazení by k tak velkým změnám nedošlo. Začněte u sebe, chtějte něco změnit!!! A pak se domluvte s Alešem a své změny dosáhnete! Jsem jiným člověkem – člověkem, kterým chci být.

dusanradovanovic scaled 1

Dušan Radovanovič

Vedoucí archivních a programových fondů

Rozhodl jsem se využít služeb profesionálního kouče Aleše Kohoutka a musím říci, že to byla velmi dobrá volba.
Sednul mi po lidské stránce a vyhovoval mi jeho neformální styl. Projeli jsme psychologickou diagnostiku a řešili konkrétní výzvy a oblasti rozvoje, jako je využití silných stránek, komunikace, delegování, důvěra a zodpovědnost. Vše většinou formou otázek a promýšlení možných řešení, nikoli nalévárnou instantních manažerských pouček. Tuto formu jsem hodně ocenil, uměl bych si totiž představit dost přístupů, které by na mě nefungovaly. Spolupráce s Alešem mi pomohla k větší otevřenosti a přesunu těžiště mé práce od urgentní každodenní agendy ke strategickým cílům a vybalancování osobního a pracovního života. Aleše mohu doporučit a těším se na další spolupráci.

Hanka

Hana Veselá

Customer Service Manager

Schůzky s Alešem mě nesmírně nabíjí! Mám po nich pocit, že vše je možné a na dosah :). Baví mě třídit si a usměrňovat myšlenky, učit se chápat a vnímat samu sebe a Aleš mi v tom pomáhá velmi příjemným, nenásilným způsobem. Jeho schopnost naslouchat a analyzovat to, co říkám (což není vždy jednoduché :)) je veliká a pro mě nesmírně cenná. Naše spolupráce mě posouvá mílovými kroky dopředu.

holec

Miloslav Holec

Software Architekt

Jako software architekt na volné noze jsem si potřeboval lépe organizovat čas a změnit některé zažité stereotypy, které mě blokovaly v osobnostním růstu. Již při prvních hodinách s Alešem jsem viděl pokrok a získal si lepší představu o sobě samém. To mi další týdny a měsíce pomáhalo objevovat nový prostor ke zlepšování a s pomocí různých podpůrných aktivit jsme společně odehráli skvělou hru, na jejímž konci se výrazně změnilo mé myšlení. Stavím sebe na první místo, lépe se rozhoduji a dokážu si více užívat přítomnost a cestu za svou vizí. Spolupráce s Alešem patří mezi má nejlepší rozhodnutí a investici v posledních letech.

spokojených klientů
0 +
partnerským společností
0 +
odkoučovaných hodin
0 +

Rezervujte si úvodní konzultaci

Jednoduše si rezervujte termín bezplatné úvodní online konzultace, který vám vyhovuje. Obratem vám přijde pozvánka do vašeho kalendáře s odkazem na online setkání.

DMI 7593 Edit

Máte nějaký
dotaz?

Žádný problém. Zanechte mi na sebe kontakt, ozvu se vám a domluvíme se na individuální termínu, který vám bude vyhovovat.

ales kontakt e1708883099777

0